Rekomenduoti Spausdinti

2015m.vykusios varžybos

Renginys 

Pavadinimas:
"Baltic cup 2013" (Pasaulio taurės etapas) (Atšauktos) (Canseled)
Kada:
2013.04.26 - 2013.04.26
Kur:
Madziunai, Lietuva
Kategorija:
Laisvo skridimo 2013m. varžybų archyvas

Aprašymas

 

Varžybos atšauktos!
Competition canseled!
Соревнование отменяетса!
2013-04-16 10.20.53
Dear friends,
Me and Jyri Roots would like to inform you about the cancellation of two World Cup events, they are as follows: Baltic Cup 2013 and Estonian Free Flight Cup 2013.
The decision to cancel both competitions was made after the evaluation of the flying field and due to a very poor condition of it. Since snow was still only melting a few days before, we cannot expect the field to dry until the start of competitions. At the moment it is impossible to even walk on the field and the situation will deteriorate when the water level of a river in the middle of the field rises in a flood.
Please inform your friends in the case I missed the address, or somebody is decided to come without registration.
Sorry for inconvenience.
Yours sincerely,
 
Rolandas Mackus

 

LS varžybos "Baltic cup 2013" , kurias turėjo pravesti LASF, yra atšaukiamos dėl netinkamos pievos tarptautinių varžybų organizavimui. Sunku priimti sprendimą atšaukti varžybas iš anksto, visuomet išlieka tikimybė, kad dar orai pasikeis į gerają pusę ir varžybas galėsime organizuoti. Toks sprendimas priimamas ankščiau laiko todėl, kad yra daug sportininkų iš kitų šalių, planuojančių atvykti į varžybas ankščiau ir jie nori žinoti kokia yra tikroji situacija ir ar varžybos vyks ar bus atšauktos. Varžybų organizavimui skirto lauką stebėjau visą savaitę, dariau pievos nuotraukas ir talpinau į tinklapį, stebėjau kaip keičiasi lauko stovis ir ar galėsime organizuoti jame varžybas. Priežastis tokiam sprendimui priimti yra klimatinės oro sąlygos, kurios neleis tinkamai organizuoti tarptautinio mąsto varžybų. Išvardinu net kelias priežastis, dėl ko priimtas toks sprendimas: 1. Iki šiandienos vandens lygis pievoje tik kyla (nuotraukose tai matosi). 2. Įšalas iš pievos dar neišėjęs (toje vietoje kur pieva suarta ir pasėti javai, dėl tamsesnės spalvos saulė labiau įšildė paviršių, ten nėra vandens, bet eiti per ten yra tas pats, kas bristi per skystą durpių košę). Jau po savaitės įšalas turėtų išeiti ir tuomet bus klampi visa pieva. 3. Net ir pradžiūvus pievai per sąvaitę, sklandytuvų startams tinkamą plotą rasti bus sunku, tiek vandens per sąvaitę nesugebės Merkys išplukdyti. 4. Keliukais pravažiuoti jau galima, bet nuneštų srovės tiltelių per upelius pastatyti dar neįmanoma. Vanduo išplaukęs į krantus ir nėra net prie ko atremti tiltelių net ir pastačius du kart ilgesnius. 5. Labai didelė tikimybė lektuvams nusileisti į vandenį, tikimybė kad bus prarasti lėktuvai, nunešus juos vandens tėkmės upeliu, arba nusileidus lėktuvui į pievoje esančią balą. 6. Nemaža dalis pievos užsėta javais, ten žemė puri ir šlapia, javai dar sugulę. Jei varžybų metu žmonės per tą lauką bent pavaikščios, iš tų javų neliks nieko, turėsime problemų su ūkininkais. 7. Varžybų metu prognozuojamas lietus. 8. Treniruotėms nėra sąlygų. Nors ir dideles vitis dėjau, kad varžybas pavyks surengti, tačiau remiantis visos sąvaitės pievos stebejimu, pranešu, kad tarptautinių varžybų startams laukas per sąvaite dar nebus tinkamas. LASF prezidento pavaduotojas Virginijus Ivančikas

 

 

Pasaulio taurės etapas

Renginio puslapis: http://www.balticcup.lt

Organizatorius: Rolandas Mackus

Praeitais metais vykusiu varžybų prisiminimai:

 

Renginio vieta

Paluknio pievaŽemėlapis
Žemėlapis
Vieta:
Paluknio pieva
Gatvė:
Maldis
Pašto indeksas:
LT-21167
Miestas/gyvenvietė:
Madziunai, Lietuva
Apskritis:
Trakai
Šalis:
Šalis: lt

Aprašymas

Madžiūnų kaimas, Trakų rajonas, 37-tas A4 kelio (Vilnius - Varėna - Gardinas) kilometras. 

 Koordinatės: 54.451870, 24.979051
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas