KORDINIŲ VARŽYBŲ ARCHYVAS

2005 metai

Liepos 22d. Tai vat - Lietuvos "oro mušeikų" komanda baigė pasirodymą europos čempionate Vengrijoje. Rezultatai tokie: Zigmas Pašūnas iškrito po 2 turų, Andrius Mažeikis ir Audrius Rastenis - po 3 turų, Gintaras Šablinskas ir Dominykas Zubas - po 5 turų. Šiandien Dominykas kovojo dėl trečios jaunių vietos su rusu Aleksey Chernych, bet dėja pralaimėjo. Tad liko ketvirtas. Tačiau visumoje komandiniais (ir ypač Dominyko) rezultatais galima pasidžiaugti, nes galutinė komandinė vieta šešta. Išsamesnius rezultatus galite rast puslapyje: http://www.f2ech2005.hu/F2D%20web.htm 

Gegužė 26. Jau yra kvietimas į "Lithuania Cup 2005" - FAI Pasaulio Taurės varžybas F2D klasėje (bei atviroje F2B klasėje), kurios įvyks rugpjūčio 26 - 28  Madžiūnuose (Paluknio aerodrome).

 

2004 metai

Lapkritis 15. Pagaliau paskelbti Pasaulio Taurės 2004 metų varžybų galutiniai rezultatai. "Excel" failas pridedamas. Labai gaila, kad Audriui Rasteniui nepavyko patekti į trejetuką, bet ketvirta vieta taip pat yra labai puikus pasiekimas. Sveikiname Audrių.

 

Rugsėjis 13. Panevėžio taurės F2D varžybų rezultatai.

 

Rugpjūtis 03. "Air Lithuania Cup 2004" varžybų rezultatai jau yra

 

Liepa 13. Laba diena visiems is tolimosios JAV. Siandien musu F2D komanda galutinai baige startus sioje salyje ir prades "turizmo" sezona. Na apie rezultatus.... ju nera, tad ir sneketi nelabai norisi... F2A klaseje Sigitas Snukiskis pagaliau patrode ne 0, bet vis tiek liko paskutinis (kaip ir F2A Lietuvos komanda). Pasaulio cempionate Gintaras Sablinskas ir "sensacingasis" Dominykas Zubas uzeme 21 vietas (po 4 turu), beje Zubas del 3 jauniu vietos kovojo su Olga Sosnina (UKR) ir su Michael Comisky (AUS). Jis laimejo pries australa, bet pralaimejo Olgai, tad liko pacioje nedekingiausioje - ketvirtoje vietoje. O gaila, siemet jis buvo vertas vietos ant pakylos, nes tai buvo pirmosios jo pergales Pasaulio cempionatuose ir pirmieji taskai Lietuvos rinktinei. Linas Peckys ir Audrius Rastenis uzeme 29 vietas (po 3 turu). Bendroje iskaitoje Lietuvos F2D komanda su 5 iskaitiniais taskais uzeme 10 vieta (is 18 komandu).

 

Po to musu F2D pilotai startavo atvirame JAV cempionate, kurio F2D taisykles totaliai skiriasi nuo FAI, nes varzybu tikslas - nukirsti visa juosta (o ne padaryti kuo daugiau kirciu). Be to starte yra tik vienas modelis. Europos F2D pilotams priprasti prie siu naujoviu yra sunku, tad rezultatai irgi nelabai geri.  Audrius ir Dominykas iskrito po 2 turu, Gintaras po 3, o Linas po 4 turu. Tokie tad musu liudni rezultatai is uz Atlanto... Visiems linkejimai.....  Nerijus

 

Birželis 23. Praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko atviras LR čempionatas kordiniais aviamodeliais. Jame dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos bei Baltarusijos sportininkai. Šių varžybų rezultatai.

 

Birželis 07. Lietuvos F2D pilotai tik ką grįžo iš Pasaulio Taurės varžybų Vokietijoje, Sebnitz mieste. Audrius Rastenis tapo varžybų nugalėtoju, finale įveikęs kaimyną iš Latvijos Boriss Jalunin. Gintaras Šablinskas užėmė 10, Robertas Platkauskas - 19, Dominykas Zubas 31 vietas. Viso modelius skraidino 41 dalyvis iš 13 šalių. Tai beveik 2/3 Europos čempionato dalyvių. Nuotraukos iš varžybų jau yra kolegų iš Danijos puslapyje bei Matthias puslapyje. Sveikiname Audrių su pergale. "Žaliųjų" - taip vadinami Lietuvos pilotai - jau prisibijo visi....

 

Kovas 16. Pavasaris, lėktuvėliai, moterys..... štai keletas žodelių  apie jų vaidmenį aviamodeliavimo sporte (bei nuotraukėlių)

 

Kovas 10. Mūsų teisėjų, padedančių organizuoti bei pravesti varžybas, foto albumėlis

 

Kovas 05. Nedidelis kordinių aviamodeliuotojų albumėlis. Jei turite daugiau nuotraukų - siųskite Nerijui

 

Kovas 01. Jau pavasaris... keletas nuotraukėlių iš "liūdnojo sudužusių lėktuvėlių albumo". Jei turit daugiau - siųskite man. Manau, kad jau visi lėktuvėliai suremontuoti ir paruošti naujiems startams...

 

Vasaris 26. "Karnavės taurė 2003" F2D varžybų nuotraukėlės

 

Vasaris 26. "Air Lithuania Cup 2003" keletas nuotraukų

 

Vasaris 24. Minsko atvirų F2D varžybų nuotraukos

 

Vasaris 23. Savaitgalį Minske vyko atviros F2D varžybos. Gintaras Šablinskas 5 vieta, Robertas Platkauskas - 9 vieta. Pora sakinių daugiau...

 

Vasaris 10. 2004 metų varžybų kalendorius: Lietuvos varžybų  bei  FAI varžybų

 

 

2003 metai

Lapkritis 11. Jau yra aiškūs šių metų Pasaulio Taurės galutiniai rezultatai. Lietuvos aviamodeliuotojai dalyvavo F2D klasėje ir parodė neblogus rezultatus. Net 5 sportininkai pateko į 20-tuką. Dominykas Zubas, užėmęs 21 vietą, yra geriausias tarp jaunių. Sveikiname sportininkus su aukštais pasiekimais !!!!

Spalis 30. SVARBI INFORMACIJA. Lapkričio 29 dieną 10 valandą Vilniuje RMTKR patalpose (adresu Žirmūnų 1b) įvyks LASF kasmetinė konferencija. Prašome dalyvauti visų aviamodeliavimo klubų atstovus bei "Lietuvos Taurės 2003" prizininkus. Konferencijos metu bus patvirtintas kitų metų varžybų kalendorius, kurį iš anksto turi sudaryti kiekvienos sporto šakos atstovai.

Spalis 06.  Bruno Delor atsiuntė negalutinius Pasaulio Taurės rezultatus (2003/10/02). Lietuvos F2D pilotai dvidešimtuke geriausių.

Spalis 03. Šių metų "Lietuvos Taurės" galutiniai rezultatai bei klasifikacija F2D ir GOOD YEAR klasėse.

Rugsėjis 09. "Air Lithuania Cup 2003" Pasaulio Taurės varžybų F2D rezultatai. Nuotraukos jau yra Estijos aviamodeliuotoju puslapyje adresu www.up.ee/foto/060903_litva 

Rugpjūtis 27. Keičiasi "Air Lithuania Cup 2003" varžybų pravedimo vieta. Šios varžybos vyks ne Vilniuje, o šalia Vilniaus esančiame Paluknio aerodrome. Varžybų patikslintas kvietimas  ir žemėlapis kaip ten nuvykti jau yra. Nepamirškite registruotis iš anksto!!! Dėl nakvynės: galima reservuoti vietas motelyje "Maldis" (suderinti su Nerijumi) iš anksto. Galima gyventi palapinėse ar kempinguose. Dėl dalyvavimo bankete (šeštadienį vakare) taip pat pranešti Nerijui iš anksto.

Rugpjūčio 7d. SVARBI INFO.  Kadangi klubinės varžybos yra perkeliamos iš Biržų į Madžiūnus, į rugpjūčio 15 - 16 dienas, "Good Year" bei F2B klasių nebus programoje dėl skraidymo aikštelės stokos. Patvirtintas kvietimas į varžybas.

Lieka tik F2D klasė, kurios startai prasidės rugpjūčio 16 dieną 9 val. Prašome dalyvių nevėluoti į startus. Registracija nuo 8 iki 9 valandos.

Rugpjūtis 4. Na ką čia galima ir bepasakyti . . . . lietuviai ir vėl aukštumoje. Lenkijoje vykusiose F2D Pasaulio taurės etapo varžybose jaunis iš Panevėžio Dominykas Zubas tapo nugalėtoju ne tik jaunių, bet ir bendroje įskaitoje. Sveikiname nugalėtoją !!! Antrą vietą užėmė Zigmas Pašūnas, ketvirtą - Gintaras Šablinskas. Andrius Mažeikis - 7, Linas Pečkys - 10. Dalyvavo 16 sportininkų iš Lenkijos, Ukrainos, Čekijos, Estijos, Latvijos bei Lietuvos. Tarp jų ir buvęs Europos bei Pasaulio čempionas Stanislav Chiornyj (UKR). Rezultatai jau yra  Nuotraukos bus vėliau

Liepa 21. Jau yra Europos čempionato rezultatai www.lcmr.net bei varžybų apžvalga http://www.moebi-f2-team.de/EM03/EM03.htm 

Liepa 18. Keletas čempiono nuotraukų (2002 metų archyvas)

Audrius Rastenis - Europos čempionas F2D klasėje !!!!!!!!!!!! Lietuvos komanda užėmė 3 vietą bendroje įskaitoje.

Liepa 17. JĖĖĖĖGA !!!!!!!!!! Audrius 6 ture LAIMĖJO prieš Andriaus Mažekio skriaudiką Aleksandr Prokofjev iš Latvijos ir jau yra septintuke. Pasak Andriaus, mūšis buvo labai sunkus tiek pilotams tiek ir mechanikams. Teko net ir susistumdyti rate. Latviai labai pyksta ant lietuviu, bet mums tai nerūpi - svarbu pergalė. Taigi, 7 ture liko 7 dalyviai. Visi jie turi po pralošimą, tad po šio turo iškris 3. Jei Audrius laimės 7 turo mūšį (jis vyks šiandien po pietų) tai papuls į ketvirtuką. Tikėkimės, kad pergalės bus ne tik 7 ture, bet ir vėlesniuose turuose. Sėkmės tau Audriau !!!

Liepa 17. 4 turas Europos čempionate lietuviams buvo "juodas" - visi trys pralaimėjo. Andrius paralaimėjo praėjusio pasaulio čempionato 3 vietos laimėtojui Vladimir Vesich (Ukraina). Gintaras pralošė prieš Mervyn Jones iš Didžiosios Britanijos. Audrius nusileido Igor Dementjev (Moldavija). To pasėkoje Andrius Mažeikis ir Gintaras Šablinskas baigė pasirodymą čempionate, iškovoję po 2 pergales ir patyrę po 2 pralaimėjimus. Penktame ture Audrius kovėsi su Jari Valo (Suomija) ir NUGALĖJO !!!!!! Šiandien ryte bus 5 turo perskridimai o po to 6 turo burtų traukimas. Tikėsimės, kad burtai Audriui bus sėkmingi. Beje reikia pažymėti, kad viso dalyvavo 58 sportininkai. Po 5 turų turėtų likti apie 15 - 16. Tad iki dešimtuko Audriui trūksta vienos pergalės (na bet dešimtukas tai dar ne riba - tikslas tai aišku 1 vieta).

Liepa 16. Europos čempionato antro turo rezultatai F2D: Gintaras laimėjo prieš Peterį Brokans, Andrius pralošė Aleksandr Prokofjev, Audrius kaip jau buvo rašyta nugalėjo jaunį iš Vokietijos. Trečias turas: Audrius laimėjo prieš Igor Zhalnarkevič (BLR), Gintaras pralaimėjo belgui (jei neklystu Jean-Claude Janssens), Andrius ir vėl "skriaudžia" moteris - šį kartą jo "auka" tapo Laura Leino iš Suomijos. Tad po trečio turo 3 Lietuvos sportininkai vis dar "gyvi". Gaila, kad Gintaras ir Andrius turi po pralošimą, bet tikėkimės jiems tai nesutrukdys pasiekti aukštus rezultatus. P.S. organizatoriai vis dar neparuošė pilnų varžybų rezultatų savo tinklapyje.

Liepa 15. Europos čempionato organizatorių puslapyje  http://www.lcmr.net/  (spausti ant "Resultats EC2003") jau galima rasti vakar dienos rezultatus (kol kas suvesti tik F2B, bet vakare turi buti ir kitos klasės)

Liepa 15. Karščiausios naujienos iš šiuo metu Prancūzijoje vykstančio Europos čempionato kordiniais aviamodeliais!!! Kaip žinote Lietuvai atstovauja pilna F2D pilotu komanda. Oro temperatūra + 40 laipsnių. Mūsiškių technika dirba gerai. Vakar vyko pirmas turas bei dalis antro turo. Audrius Rastenis skrido abejuose turuose ir iškovojo abejas pergales (sklinda gandai, kad musiškiams sekasi burtuose traukiant priešininkus). Andrius Mažeikis "nuskriaudė" Olga Soshnina (jaunuolę) iš Ukrainos laimėdamas prieš ją. Gintaras Šablinskas šventė pergalę prieš čeką Pavel Kučera. Nepasisekė tik jauniui Dominykui Zubui, kuriam teko stiprus priešininkas Mervyn Jones iš Didžiosios Britanijos - Dominykas pralaimėjo. Šiandien antrame ture: Dominykas susikaus su praėjusio Europos čempionato nugalėtoju jaunių įskaitoje ispanu Cesar Picado. Gintaras Šablinskas skris su mums visiems gerai žinomu kaimynu latviu Peteriu Brokans. Andrius Mažeikis skris taip pat su Latvijos sportininku (jei neklystu su Aleksandr Prokofjev). Linkime jiems sėkmės startuose. Kitos naujienos - rytoj.

Beje, vokietis Matthias Mobius žadėjo keleta foto reportažų iš šio čempionato. Juos skaitykite adresu: http://f2-news.de/EM03/Rouille.htm Kol kas ten dar nieko nėra, bet tikėkime, kad tuoj bus.

 

Birželis 30. Šį savaitgalį Vilniuje vykusio respublikos čempionato rezultatai. Malonu paminėti, kad į čempionatą atvyko svečiai iš Latvijos, Estijos bei Baltarusijos. Nuotraukos bus patalpintos vėliau.

Labai pikantiškos naujienos !!! Savaitgalį Kaune vykusio "Bike Show Millenium" metu mūsų "paparaciai" užfikasavo Viktorą Bražėną savo "baika" bevėžinantį nepažįstamą gražuolę. Įdomu - ką šį kartą rezga senas vilkas ir kuom čia kvepia ..........

Birželis 23. Čekijoje (Svitavy) praėjusį savaitgalį vyko F2A ir F2D Pasaulio taurės varžybų etapas. Organizatoriai atsiuntė rezultatus bei apdovanojimų nuotrauką (ir vėl Monika Wakkermann  trejetuke)

Birželis 18. Daliniai šių metų Pasaulio Taurės varžybų rezultatai jau yra. Mūsų sportininkams reikėtų truputi pasistengti, norint pasiekti aukštumas...... Tikimės, kad taip ir bus. Sėkmės jiems.

Birželis 16. Džiugi žinia !!!  Lietuvos "oro mūšio" pilotai stipriai kovėsi Vokietijoje Sebnitz mieste vykusiame Pasaulio Taurės varžybų etape. Mūsų vyrai dešimtuke, o Romas Rudys (tradiciškai) užėmė antrą vietą jaunių tarpe. Rezultatai bei straipsnelis vokiečių kalba su nuotraukomis (įeikite į "News" direktoriją)

Birželis 05. INFORMACIJA !!! Birželio 28-29 dienomis vyks respublikos čempionatas kordiniais aviamodeliais, skirtas 750 - ioms Mindaugo karūnavimo metinėms. Varžybų nuostatai.

Birželis 05. Gegužės 17 dieną įvyko F2D varžybos "Kernavės Taurė 2003". Šių varžybų rezultatai bei apžvalga.

Birželis 05. Gegužės pradžioje Vokietijoje Bitterfeld mieste vyko Pasaulio Taurės etapo varžybos. Jose dalyvavo is Lietuvos sportininkai F2D klasėje. Varžybų rezultatai ir apžvalga.

Sausis 24.Gintaras Šablinskas - atvirų F2D varžybų Minske NUGALĖTOJAS. Dominykas Zubas jaunių įskaitoje užėmė pirmą vietą, o suaugusiųjų tarpe - antrą. Vytautas Rimša taip pat aukštoje ketvirtoje vietoje. Plačiau apie tai.

Dėmesio !!! Dėmesio !!! Dėmesio !!!    2003 metais Vilniuje vyks Pasaulio Taurės varžybos F2D klasėje AIR LITHUANIA CUP 2003. Šių varžybų kvietimas bei registracijos paraiška jau yra.

2003 metų varžybų kalendorius: Lietuvos ir FAI Pasaulio taurės

 

2002 metai

Gruodis 18. 2002 metų Pasaulio Taurės galutiniai rezultatai bei pranešimas, kirį atsiuntė FAI atstovas kordiniam aviamodeliavimui Bruno Delor

Spalis 17. Lietuvos aviamodeliuotojų reitingai F2D klasėje 2002 metais

Spalis 8. "Vilniaus Taurė 2002" varžybų rezultatai

Spalis 4. Open International Lisboa rezultatai

Rugsėjis 9. "Panevėžio Taurė 2002" varžybų rezultatai

Rugsėjis 8. F2D ir F2C Pasaulio taurės klasifikacija (Excel failai)

Naujasis "LIT" - antros kartos variklis, skirtas F2D "oro mūšio" klasei. Pagamintas Lietuvoje!!! Keletas jo nuotraukų.

Rugpjūtis 26. Gintaras Šablinskas - Pasaulio taurės etapo Lenkijoje nugalėtojas. Keletas šių varžybų nuotraukų ir rezultatai.

Rugpjūtis 19. Klubų čempionatas Biržuose. Nuotraukos ir rezultatai

Liepa 22. Pasaulio čempionatas kordiniais aviamodeliais - Sebnitz, Vokietija. Lietuvos komanda  - 7 vieta bendroje įskaitoje. Andrius Mažeikis - 7 vieta asmeninėje įskaitoje. Varžybų nuotraukos

Liepa 8. Respublikos čempionatas Vilniuje. Nuotraukos ir rezultatai

Gegužė 12. F2D Pasaulio taurės varžybų etapas Tautenhain, Vokietija. Nuotraukos ir rezultatai

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas