LASF METINĖ ATASKAITINĖ KONFERENCIJA

2020 m. vasario 29 d. įvyko Lietuvos aviamodelių sporto federacijos (LASF) metinė ataskaitinė konferencija, kurios metu aptarta 2019 m. LASF narių veikla bei pasiekimai. Veiklas pristatė laisvo skridimo, kordinių, radijo valdomų, kosminių bei kambarinių aviamodelių klasių atstovai. Taip pat konferencijoje pristatyti 2020 metų LASF  narių planai.

LASF džiaugiasi galėdama pranešti, kad 2019 m. aviamodeliuotojai dalyvavo Lietuvos, Europos bei pasaulio čempionatuose ir parsivežė ir aukso ir sidabro medalių iš pasaulio čempionatų. Taip pat džiugu, kad visos planuotos varžybos ir renginiai buvo įgyvendinti, kaip ir buvo patvirtinta praeitų metų (2019 m.) konferencijoje.

Be to, sėkmingai nuspręsta, kas atstovaus Lietuvos aeroklubo (toliau – LAK) metinėje ataskaitinėje rinkiminėje konferencijoje, aptartos finansavimo problemos, taip pat išreikštas noras keisti reitingų skaičiavimo metodiką. Primename, kad kovo 28 d. Jonavos savivaldybėje vyks LAK metinė ataskaitinė rinkiminė konferencija, kurioje bus aptarti ne tik 2019 m. federacijų rezultatai, 2020 m. planai, bet ir renkami atsakingi LAK asmenys. 

Taip pat konferencijoje buvo paskelbta, kad pagal atnaujintas FAI taisykles, nacionalinės rinktinės sudėtį kiekvienoje klasėje siūloma papildyti vienu sportininku, - moterimi., taip populiarinant aviamodelių sportą. Beje, esant daugiau nei keturioms moterims vienoje klasėje, bus vykdoma papildoma atskira įskaita tarp moterų. 

Konferencijoje dalyvavo svečiai iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto Antano Gustaičio aviacijos instituto (toliau – AGAI) bei Kūrybinių industrijų fakulteto (toliau – KIF). Antano Gustaičio aviacijos instituto atstovas Aleksandr Lapušinskij pasidalino mintimis, kad visada smagu sulaukti besidominančio aviacija jaunimo. Tad AGAI maloniai kviečia moksleivius užsiregistruoti ir labiau pažinti aviacijos institutą (nuoroda į ekskursijų registraciją: https://www.vgtu.lt/universitetas/ivykiai/renginiai/pazintis-su-vgtu-antano-gustaicio-aviacijos-institutu/26670?eid=301066&fbclid=IwAR2hDC_BvNRI8ABrpn6IldIIsc9jjrtLRAKG6nPb0c1-pOqyl82nVa-eBnc). Aleksandr taip pat pakvietė dalyvius po konferencijos atvykti į AGAI treniruoklių ir laboratorijų korpusą, kuriame pravedė ekskursiją ir po jos įvyko F-1-N klasės kambarinių aviamodelių varžybos "AGAI Taurė 2020 m.".

Konferencijos metu prisistatė VGTU KIF II kurso studentės, kurios pusmečio bėgyje ketina atlikti LASF viešinimo planą: sukurti LASF Facebook puslapį, atnaujinti LASF internetinę svetainę bei skatinti didesnę komunikaciją bendruomenėje ir už jos ribų.  Turintys klausimų ar pasiūlymų dėl viešinimo planų gali kreiptis į LASF prezidento pavaduotoją Eglę Paužuolienę (el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

Primename: 

Kovo 28 d. - metinė ataskaitinė rinkiminė konferencija Jonavos savivaldybėje;

Nuo kovo 1 d. brangsta licencijos;

Greitu metu bus paleidžiamas LASF Facebook puslapis, kiek vėliau – atnaujinta LASF svetainė. 

 

Pranešimą rengė:

Vilniaus Gedimino technikos universiteto

Kūrybinių industrijų fakulteto

II kurso studentės

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas