PRANEŠIMAS APIE LASF FACEBOOK PUSLAPĮ

    lasffacebooke                 

Lietuvos aviamodelių sporto federacija (toliau - LASF) pradeda plėsti savo bendruomenę "Facebook" platformoje. Nuo šiol galite mus rasti čia: https://www.facebook.com/aviamodeliavimas/ . Šiame puslapyje rasite aviamodeliavimo sporto naujienas: artėjančius renginius, informacinius pranešimus iš LASF ir kitų tarptautinių organizacijų. Taip pat šiame puslapyje jūsų lauks įdomūs edukacinio pobūdžio pranešimai bei kviesime dalintis savo patirtimi.

                      Ne paslaptis, kad šiuo metu visiems yra sunkus laikotarpis, įskaitant aviamodeliuotojus. Net karantino metu visus skatiname nepamiršti savo pomėgio ir nenustoti konstruoti modelių bei einant į lauką laikytis pagrindinių prevencinių priemonių, todėl kviečiame dalyvauti LASF Facebook puslapio rubrikoje - "Ką veikia aviamodeliuotojai karantino metu?". Rašykite mums į LASF "Facebook" puslapio žinutes, siųskite nuotraukas ar vaizdo įrašus bei trumpai aprašykite savo veiklą (galbūt konstruojate detalę, naują aviamodelį, skraidote su savo kurtu modeliu, ruošiatės čempionatams), papasakokite mums viską, o mes jūsų įspūdžiais ir veikla pasidalinsime LASF Facebook paskyroje.

                      Labai laukiame visų savo augančioje "Facebook" bendruomenėje ir tikimės, kad tokiu būdu galėsime bendrauti dar artimiau. :)

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas